הצלחה גדולה בשלב הראשון של גיוס הכספים למיזם

תודה ענקית על העזרה הנדיבה, לכל מי שתרם והשקיע בפרויקט. גיוס הכספים באתר "מימונה" הסתיים הלילה, עם סכום מרשים מאוד של 52,659 ש"ח! בנוסף גייסנו עוד כמה אלפי שקלים באמצעות תרומות ישירות, שלא דרך האתר.

לצערי לא הצלחנו לגייס בשלב זה את מלוא הסכום שרצינו. כאן אולי גם המקום לספר, שהיעד האמיתי לגיוס הכספים גבוה יותר; הצבנו ב"מימונה" סכום נמוך, יחסית, ופנינו במקביל לגייס כספים נוספים ממקורות אחרים. הסכום המלא שנדרש כדי להקים את המיזם שלנו הוא מעל 100,000 ש"ח.

יחד עם זאת, אנחנו נחושים להשיג את המטרה שהצבנו לעצמנו: אתר מורחב ומחודש ואפליקציה לאייפון ולאנדרואיד. בשבועות הקרובים ננסה לאתר תורמים נוספים ובמקביל נמשיך את העבודה על צילום קורס הוידאו ופיתוח האתר והאפליקציה החדשים. אין לי ספק שנצליח! במידה ולא תהיה ברירה, נוותר על חלקים מתוך האתר והאפליקציה כדי לאפשר את עלייתם, ולו החלקית, לאוויר.

איך אתם יכולים לעזור?

א. קישור לאמצעי התקשורת

אמנם הצגנו את הפרויקט ברדיו וב-ynet, אבל הוא עדיין לא זכה לחשיפה טלוויזיונית ורבים בארץ עדיין לא שמעו עליו.  אם יש לכם דרך לעזור לנו להביא את הפרויקט לידיעת ציבור רחב יותר, נשמח לשמוע: info@flora.org.il

ב. תמיכה כספית נוספת

נשמח לקבל תמיכה נוספת, כאמור עדיין חסר לנו מימון כדי להקים את הפרויקט במלואו. כל הדרכים לסייע מופיעות כאן:
http://blog.flora.org.il/donate

בהמשך נשמח גם לקבל עזרת מתנדבים בסינון תכני גולשים, הזנת ועריכת תכני המערכת ועוד, אך בשלב זה עדיין אין צורך בכך כי אין עדיין מערכת ניהול תוכן למיזם.

המשך הדרך

שוב תודה לכל התורמים והתומכים בפרויקט. בזכותכם, כבר עכשיו, האתר החדש נמצא בעיצומו של תהליך פיתוח ובשבועות הקרובים אחשוף כאן עוד מעיצוב האתר והאפליקציה שבדרך.

ביום שישי הקרוב אסע עם אבי, פרופ' אבינעם דנין, להקליט את סיור הצומח החמישי, בחתך מעמק האלה עד משאבי שדה. אביא כאן קטעים מתוך ההקלטות בשבוע הבא, כפי שעשיתי גם בפעם הקודמת.

 

5 תגובות “הצלחה גדולה בשלב הראשון של גיוס הכספים למיזם

 1. kiki

  רגע, אני לא מבין. אם התוכן נוצר ע"י הגולשים, למה לא מדובר כאן על שימוש ברישיון copyleft כלשהו (כגון אלו של ה-Creative Commons) כמקובל בויקיפדיה ושאר מקורות המידע האינטרנטיים?

  1. ברק דנין מאת

   היי kiki,
   התוכן נוצר גם על-ידי גולשים, אך רובו התוכן הוא פרי המחקר ארוך השנים של פרופ' דנין. המידע יהיה, כפי הנראה, פתוח לשימוש עם רשיון CC-BY-SA, אך עדיין לא החלטנו על הרשיון המדויק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>