פרויקט "צמחיית ישראל ברשת": נעים להכיר

ברוכים הבאים לבלוג ההקמה של האתר החדש לצמחיית ישראל ברשת!

אני ברק דנין, בנו של פרופ' אבינעם דנין ואני מוביל את העבודה על הפרויקט של האתר והאפליקציה שתלווה אותו. בחודשים הקרובים אשתף אתכם כאן בתהליך האפיון, העיצוב והפיתוח של אתר "צמחיית ישראל ברשת" החדש.

זקוקים לעזרתכם

לפני הכל, חשוב לי לציין ש"צמחיית ישראל ברשת" הוא מיזם ללא כוונת רווח. כל כוונתו היא להנגיש את הידע הבוטני המדויק שיצר ואסף אבי במשך יותר מ-50 שנותיו כחוקר ומרצה בתחום הבוטניקה של ארץ-ישראל.

בימים אלה אנחנו עושים מאמץ מיוחד להשיג תקציב שיאפשר לנו לבנות את האתר החדש ואפליקציית הסמארטפון שתלווה אותו. כל אחד יכול לעזור ולתרום, סכום קטן או גדול – לפי ראות עיניכם. תרומתכם חשובה לנו מאוד! הנה פנייתו האישית של פרופ' דנין בנושא זה.

כל תרומה תעזור לנו להגיע ליעד שהצבנו לעצמנו, 70,000 ש"ח.

>>>> עזרו לנו בתרומה דרך אתר "מימונה" <<<<

גירסה ראשונה לעיצוב האתר

אספר עוד בקרוב על התוכניות לאתר החדש ולאפליקציה, בינתיים רק גירסה ראשונה של העמוד הראשי של האתר. אנחנו עוד עובדים עליה, אבל אשמח לשמוע כל משוב שיש לכם, על העיצוב ועל המיזם בכלל.

רוצים לדעת כשמתפרסמים כאן דברים חדשים? הירשמו בתיבה משמאל ("הירשמו לעדכונים מהאתר").

קליק להגדלה

עמוד הבית החדש

14 תגובות “פרויקט "צמחיית ישראל ברשת": נעים להכיר

  1. רון חן

   התרומה שלי היא בעצם תשלום המכסה על מעט מן המעט מהעונג, המידע, הידע והסיוע שהעניק לי אתר "צמחיית ישראל ברשת". יישר כוחכם

 1. אמיר סימן טוב

  עשיתם לי את הבוקר חברים. כאוהב צמחים מושבע (לא יודע מי השביע אותי, אולי אלוהים, אבל הושבעתי כנראה אם אני מושבע) מיזם כזה מרגש אותי מאוד. אני תומך בו בכל ליבי ותרמתי כמה שיכולתי להרשות לעצמי, מזמין כל אחד לעשות זאת גם כן – זו לא רק תרומה לעניין עצמו שהוא כה חשוב ונפלא, אלא גם עידוד לעשייה היפה שיש בנו כישראלים, הרוצים חברה יפה יותר.

  בהצלחה פרופ' דנין וברק.
  אמיר

 2. רוזנשיין יצחק

  כאיש מקצוע בתחום איכות הסביבה ואשר פעיל מאוד בהתנדבות רואה בפרוייקט דבר מבורך ביותר בעקר בעצם היותו נגיש לכל ובעקר לדור הצעיר.אולי היה כדאי לערוך ערב הסברה במקומות בהם ישנם פעילים רבים בתחום הסביבה כמו במועצת עמק חפר.

 3. יוני

  הרעיון נשמע טוב, אני לא ממש מבין אותו עד הסוף. מה ההבדל בין אתר זה לאתר הקיים "צמח השדה", למשל?

 4. ברק דנין מאת

  יוני,
  תודה על התגובה.
  אתר "צמח השדה" מבוסס על בסיס נתונים אחר משלנו. את נתוני התפוצה שלנו, למשל, אסף פרופ' דנין בשטח, צמח אחרי צמח, במשך קרוב ל-50 שנה. זה מידע שמעולם לא נחשף בעבר ברשת. בנוסף, אנו שואפים לתת מנגנון להגדרה מדעית מדויקת, באתר ובאפליקציה, לרוב או כל מיני הצמחים בארץ. גם זה משהו שאין עדיין בארץ.

 5. עתניאל דייגי

  שלום, שמחתי לראות שקם אתר שהוא מקצועי,
  בתור צלם חובב והעוסק בנושא איכות הסביבה, אשמח מאוד לעזור לכם בצילומים, ברשותי מאגר צילומי צמחי בר גדול מאוד,

  בברכת הצלחה במשימה החשובה

  עתניאל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>