מגדיר חדש ומהיר לסמארטפון ועדכונים נוספים

placeitמכירים את הרגעים הללו, כשאתם נמצאים בשדה מול צמח שאתם לא מזהים, או אולי כבר הכרתם אבל שכחתם את שמו, ואין לכם כוח להוציא מגדיר צמחים מהתיק או לחפש ברשת? מגדיר חדש ומהיר שהקמנו עבורכם יעזור לכם למצוא בזריזות את התשובה!

http://magdir.co.il

כל שעליכם לעשות הוא להכנס לכתובת הזו בסמארטפון שלכם ולמצוא את הצמח בין הצמחים הנפוצים ביותר במקום שבו אתם נמצאים, או לחפש את הצמח לפי צבע הפריחה שלו. האתר יראה לכם רק את הצמחים שפורחים עכשיו בסביבתכם, ובצבע הנבחר.

נגיעה בתמונת הצמח ומיד תקבלו תמונות נוספות, וברוב הצמחים התמונות ילוו בהסברים מדויקים – מה לחפש בצמח שמולכם כדי לוודא שהוא אכן הצמח המדובר.

ומה אם אתם זוכרים שמדובר בסוג מסויים (למשל, תלתן) אבל לא בטוחים איזה מין? מקלידים "תלתן" ומיד מקבלים את כל התלתנים, הנפוצים יותר ראשונים. על כל מין תקבלו אינדיקציה האם הוא נצפה בעבר בסביבתכם ע"י פרופ' דנין ואם זו תקופת הפריחה שלו.

נגיעה בשם הצמח תוביל אתכם לעמוד המידע המלא באתר "צמחיית ישראל ברשת".

בהצלחה! נשמח לשמוע אם המגדיר עזר לכם.

קורס וידאו – שיעור נוסף

אתם מוזמנים לצפות בשיעור השני, שהוקלט בשפלת יהודה, מתוך קורס הוידאו "הצומח של ארץ ישראל". הקורס מתעד את הסיורים שהתקיימו במסגרת הקורס "הצומח של ארץ ישראל" באוניברסיטה העברית: הזדמנות לחוות את הקורס מהבית באמצעות המחשב או מהדרך, באמצעות הסמארטפון והטבלט.

2 תגובות “מגדיר חדש ומהיר לסמארטפון ועדכונים נוספים

  1. גילה אלון

    ניסיתי את המגדיר החדש לא לגמרי הבנתי איך ניתן להגדיר כאשר לא יודעים את שם הצמח. יחד עם זאת הוא באמת יעודד לימוד הצמחייה והצומח בשדה.
    הרבה ברכות,
    גילה אלון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>